Servírovací kámen TÄLJSTEN VARM O KALL

Kód: TLS14233
Novinka
Značka: TÄLJSTEN
1 269 Kč 1 048,76 Kč bez DPH

TÄLJSTEN VARM O KALL - švédský způsob uchování teploty vašich pokrmů a nápojů. Servírovací kamenná podložka vyrobená z originálního švédského kamene - mastke (angl. SoapStone) má průměr 20 cm a tloušťku 2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TÄLJSTEN VARM O KALL je servírovací podložka ze švédského kamene, který díky svým unikátním vlastnostem dokáže akumulovat a udržet teplotu. Ať již nahřáté (v mikrovlnné či klasické troubě) či vychlazené (z mrazáku), použít ho můžete v kuchyni při přípravě pokrmů nebo při samotném servírování již hotových jídel. 

Průměr servírovacího kamene je 20 cm, tloušťka 2 cm.

Součástí balení je korková podložka, která chrání povrch, na který je servírovací kámen pokládán.

Servírovací kámen TÄLJSTEN VARM O KALL můžete nahřát buď v mikrovlnné troubě (cca 5 min. / 750 W) nebo v tradiční troubě (15 min. až 1 hod.). Z mikrovlnné trouby dokáže uchovávat teplotu nad 50°C po dobu 45 minut. Z tradiční trouby uchová teplotu nad 100°C rovněž po dobu 45 minut

Stejně tak dokáže kámen TÄLJSTEN VARM O KALL udržovat v chladu např. zmrzliny, máslo, sýry, a pod. a tím je zachová čerstvé (krémy, pěny,...).

Kámen TÄLJSTEN VARM O KALL vložte do mrazáku na 2 hodiny (při -25 °C) a potom vám bude chladit potraviny či nápoje při teplotě 0° C po dobu následujících 30 minut.

Více o značce TÄLJSTEN píšeme zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servírovací kámen TÄLJSTEN VARM O KALL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg
Průměr: 20 cm
Tloušťka: 2 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Materiál: mastek, originál ze Švédska

Servírovací kámen TÄLJSTEN VARM O KALL