Skleněné brčko na pití BarBaydos - Ø8 x 210 mm, rovné, barevné (4ks)

Kód: 643271
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BarBaydos
415 Kč 342,98 Kč bez DPH

Skleněné brčko (slámka) na pití značky BarBaydos je vyrobené z borosilikátového skla. Je ekologickou, opakovaně použitelnou, zero waste alternativou k jednorázovým plastovým brčkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněné brčko na pití BarBaydos z borosilikátového skla je ekologické, hygienické a estetické. Je vhodné na pití studených i teplých nápojů.

Součástí je cestovní / dárkový tubus

 

Velmi snadno se čistí, z podstaty materiálu (sklo je průhledné) lze snadno zkontrolovat, zda je dobře umyté. To je rozdíl o brčka nerezového či bambusového. Skleněné brčko lze mýt v myčce na nádobí nebo ručně pomocí kartáčku.

Vyrobené je z borosilikátového skla, které je zcela zdravotně nezávadné, nechytá pachy ani chutě. Neobsahuje žádné toxické látky, žádné chemikálie.

Na Mohsově stupnici tvrdosti má borosilikátové sklo hodnotu 7,5. Na stejné stupnici má diamant hodnotu 10 (nejvíce), křída 1 (nejméně). Běžné sklo má hodnotu 5,5-6.

Můžete ho nosit kamkoliv s sebou díky pouzdru

Brčko vydrží mnoho let, pokud ho používáte k pití. Samozřejmě, sklo rozbít lze, např. když spadne na ostrý, tvrdý předmět. Při běžném použití k účelu, ke kterému bylo vyrobené (pití nápojů), nemusíte mít obavy. Výrobce poskytuje celoživotní záruku!

Skleněné brčko BarBaydos je zero waste alternativou k jednorázovým plastovým brčkům.

 

Více o značce BarBaydos píšeme zde

Doplňkové parametry

Kategorie: BarBaydos - skleněná brčka na pití (slámky)
Záruka: 2 roky
Délka: 210 mm
Průměr: 0,8 mm
Materiál: borosilikátové sklo
Barva: růžová / oranžová / modrá / šedá