CLIMBskin ORGANIC SILICIUM GEL (75 ml)

Kód: 321
Značka: CLIMBskin
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
CLIMBskin ORGANIC SILICIUM GEL je organický (přírodní) gel s extrakty s protizánětlivými a analgetickými účinky. CLIMBskin SILICIUM GEL pomáhá s regenerací svalů, šlach a kloubů po sportovním výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL je gel s obsahem přírodních extraktů a olejů nejvyšší kvality.

Tyto ingredience mají protizánětlivé a analgetické účinky. Spolu s organickým siliciem představuje unikátní a inovativní složení.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL pomáhá při regeneraci svalů, šlach i kloubů.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL je vhodný pro urychlení a optimalizaci regenerace tkání po intenzivním lezení ať již na umělé stěně či venku na skalách.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL lze využít i při léčbě sportovních úrazů, artropatie či pohmoždění.

 

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL neobsahuje žádná umělá barviva ani parfémy. Obsahuje pouze přírodní ingredience, které dodávají gelu příjemnou, charakteristickou vůni.

Narozdíl od většiny podobných produktů se CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL nesoustředí jen na léčbu následků úrazu, tedy na úlevu od bolesti a případně léčbu zánět.

To podstatné, co CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL nabízí, je pomoc obnovit poškozené tkáně. Klíčovým prvkem tohoto procesu je organické silicium (křemík) vysoké kvality a způsob, jakým je do přípravku začleněn.

Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí, bez použití testů na zvířatech.

Not tested on animals. 100% Vegan 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CLIMBskin - your skin in your hands
Záruka: 2 roky
objem: 75 ml
hmotnost:
složení: