Velkoobchodní prodej outdoorového, horolezeckého a ZERO-waste sortimentu

V ČR a SR zastupujeme níže uvedené značky, které koncovým zákazníkům nabízíme prostřednictvím široké sítě e-shopů i kamenných prodejen. Pokud Vás výrobky těchto značek zaujaly, neváhejte a kontaktujte nás emailem na velkoobchod@zebratrade.cz nebo telefonicky na +420 607 564 558

Rádi Vám zašleme velkoobchodní ceníky a obchodní podmínky.

Těšíme se na spolupráci!

 

 

24Bottles

03-e1510927741202

24Bottles je italská designová značka ekologické, opakovaně použitelné lahve na vodu z potravinářské nerez oceli. 

Mise italského výrobce je snížit množství plastového odpadu na planetě náhradou jednorázových plastových lahví (PET) ekologickými, znovupoužitelnými lahvemi.

Značka 24Bottles nabízí širokou škálu pečlivě navržených, vysoce kvalitních, snadno přenosných, opakovatelně použitelných lahví pro každodenní hydrataci na cestách. 

Láhev 24Bottles je vyráběna z potravinářské nerezové oceli, tj. z materiálu, který je možné zcela recyklovat a zároveň je zdravotně nezávadný.

Originální italský design může napomoci změnit věci k lepšímu, stylová láhev na pití bude pro majitele nejen "nádoba" na nápoje, ale i módní doplněk podtrhující osobní styl člověka s ekologickým cítěním.

Láhev 24Bottles je ekologickou alternativou k jednorázovým plastovým lahvím (PET lahve).
  

 

 MOON Climbing

blackberry-plain    saturn-pad-green-01_1       bouldering-bag-blue       phat-boy-green

MOON Climbing založil v roce 2002 profesionální lezec Ben Moon v anglickém Sheffieldu. S více než 30 lety zkušeností s lezením má za cíl navrhovat, vyvíjet a vyrábět kvalitní lezecké vybavení.

I po 16 letech podnikání zůstává zaměření firmy stejné. Společnost i nadále vede její zakladatel Ben Moon spolu s malým týmem lezců.

MOON Climbing přináší základní sortiment horolezeckých výrobků včetně lezeckého oblečení. Lezecké vybavení jako bouldermatky (bouldering pads / crash pads), pytlíky na magnezium (maglajz pytlík, mágo, chalk bag), batohy na lano, stejně jako tréninkové posilovací desky.

V neposlední řadě společnost MOON Climbing vyvinula a dodává tréninkovou boulder-stěnu MOON board.

 

 

CLIMBskin - your skin in your hand

 _CAR7260

CLIMBskin je španělská značka pro regenerační krém na ruce, pro lezce.

CLIMBskin® krém na ruce s unikátním složením z 8 přírodních ingrediencí umožňuje rychlé vstřebávání, hydrataci pokožky a tím její ochranu před poraněním. 

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL má protizánětlivé a analgetické účinky a pomáhá při regeneraci svalů, šlach i kloubů. Zároveň pomáhá pokožce rychle regenerovat a léčit drobná poranění.

CLIMBskin® krém na ruce a CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL jsou ideální pro lezce i další sportovce, jejichž ruce jsou extrémně namáhané a tedy vyžadují speciální péči (Fitness, gymnastika, PoleDance adalší).

 

 

BeeBee Wrap

bbw_logo_june_18_short_320x

BeeBee Wrap jsou látkové voskované ubrousky na uchování potravin, ručně vyráběny z organické bavlny, včelího vosku, borovicové pryskyřice a jojobového oleje. Slouží k balení a uchování potravin - čerstvého pečiva, ovoce, zeleniny, sýrů, apod.

Nabízíme:
* 3 velikosti 33 x 33 cm / 26 x 26 cm / 18 x 18 cm
6 různých vzorů - Tulip / Chevron / Sardines / Whale Pod / Wheat / Puffins
* 5 kombinací balení - Teeny (3 ks malé) / Mixed (3 ks různé velikosti) / Cheese (3 ks střední) / Family (5 ks) / Bread (1 ks největší)